Zapraszamy do skorzystania z usług z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji i rekreacji. W naszym kompleksie pod fachowym okiem personelu można w pełni zregenerować i wzmocnić ogólną siłę fizyczną, odpocząć i zrelaksować się.
W skład kompleksu odnowy biologicznej wchodzą:

Gabinet fizykoterapii i masażu wyposażony m.in. w laser, aparat do terapii ultradźwiękowej i elektroterapii, aparat do krioterapii miejscowej, lampę sollux.
Zabiegi z wykorzystaniem terapii laserowej mają szerokie zastosowanie:
- w medycynie fizykalnej (urazy, zwichnięcia, skręcenia stawów, stłuczenia, choroby zwyrodnieniowe, zapalenia ścięgien i pochewek)
- w dermatologii (oparzenia, odmrożenia, trądzik pospolity)

Gabinet hydroterapii (wanna do masażu podwodnego). Hydromasaż to nie tylko relaks w ciepłej wodzie ale także sposób na powrót do pełnej sprawności po okresie długotrwałego unieruchomienia. Wskazany w zaburzeniach przemiany materii (otyłość).

Sauna fińska W celu zwiększenia odporności organizmu wskazane jest korzystanie z zabiegu kąpieli w gorącym powietrzu o temperaturze do 110 şC (sauna). Dodatkowo sauna działa wspomagając w chorobach skóry (pokrzywka, łuszczyca), otyłości endogennej, chorobach reumatycznych.

Salka gimnastyczna wyposażona w wysokiej klasy sprzęt sportowy (cykloergometry, bieżnia, atlas, trenażer wioślarski, sport testery).

Kącik wypoczynkowy, szatnie i toalety dla kobiet i mężczyzn, toaleta dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie kompleksu obowiązuje strój i obuwie sportowe. Do korzystania z sauny i hydromasażu wymagane jest posiadanie ręcznika i klapek. Po zabiegu w saunie zalecane jest wyrównanie ilości płynów w organizmie (woda, soki) i niepodejmowanie wysiłku bezpośrednio po wyjściu z niej.